ezineden gelsin bg

Ezine Peyniri
Peynirin Kalbi Ezineden Gelsin

2018 yılından bu yana proje halinde evrilmeye devam eden ve 2020 yılı itibariyle fiziki ilk adımlarını attığımız Ezineden Gelsin 2022 itibariyle satışlarına başladı.Tadına doyum olmayan peynir, zeytin,reçel ve daha fazlasıyla ezine yöresel ürünler bir tık uzağınızda. Doğal ve organik ezine yöresel ürünler kolayca ulaşın.

Amacımız ve Misyonumuz

Taze, doğal ve günlük olarak Ezine yöresel ürünlerini sizlere aynı gün kargo imkanı ile ulaştırmayı misyon edindik. En kısa sürede Gerçek Ezine Peynirine herkesin kolayca ve yöresinden ulaşmasını amaçlıyoruz.
ezinedengelsin hakkinda image
Ürünlerimiz

%100 yöresinden koyun, keçi ve inek sütlerimizden imal ettiğimiz ezine peyniri damaklarınızı şenlendirecek. En iyi ezine peyniri bir tık uzağınızda.

Ezine peyniri tamamen geleneksel yöntemler kullanılarak Ezine yöresinin farklı türde yetişen otları ile beslenen koyunların lezzetli ve yağlı sütünden üretilir. Kaz Dağlarındaki yağmurun bereketi, bitki örtüsünün bol olması, bölgedeki hayvanların organik beslenmesi nedeniyle Ezine peyniri kendine has kremamsı ve aromatik tadını alarak benzersiz bir peynir olmuştur.

Ofisimiz

Ofisimiz sizlere taze, doğal ve günlük olarak Ezine yöresel ürünlerini ulaştırabilmemiz için yöresinde Ezine’de yer almaktadır. Böylelikle gerçek Ezine Peyniri’ne ulaşmanızı sağlıyor, hızlı kargo avantajı sunuyoruz.

about2
about3
about4

Ezine

Seferşah Mah. Seferşah Cad. No:23/4
Ezine/Çanakkale
0(551) 643 3480
satis@ezinedengelsin.com

  • No products in the cart.